O nas

Firma Elektroniczne Systemy Sprzedaży Sp. z o.o. (ESS)

Czołowy na polskim rynku turystycznym operator w sektorze turystyki, skupiający pod swoimi skrzydłami największych polskich organizatorów wycieczek i przelotów. Zdobyte doświadczenie w jednej z najprężniej rozwijających się dziedzin polskiej gospodarki jaką jest turystyka i ciągłe unowocześnianie własnych produktów zaowocowały sukcesem Merlin.X.

Główny produkt firmy − system rezerwacyjny Merlin.X − spełni wymagania nowoczesnego biura podróży. To nie tylko znakomita możliwość łączenia lepszej i bardziej efektywnej obsługi Klienta, ale również przejrzystość dostępnych ofert. Wszystkie te czynniki skutkują ogromną popularnością wśród biur podróży, podnosząc znaczenie ESS

Nawiązanie współpracy z ponad 2,5 tysiącami biur podróży i agencji turystycznych oznacza ogromny potencjał w ilości dokonywanych rezerwacji. Ponad 100 touroperatorów on-line i miliony ofert każdego dnia gości w większości polskich biur podróży.

Właściwa informacja we właściwym czasie to połowa sukcesu. ESS wytycza nową drogę ku łatwiejszej rezerwacji, a urozmaicając asortyment o nowości gwarantuje ciągły postęp. Wielofunkcyjny system rezerwacyjny i wyszukiwarka internetowa, ale również profesjonalny i doświadczony Call Center, na którego pomoc w każdej chwili mogą liczyć współpracujące biura podróży to główna specjalizacja ESS. Do dodatkowe zadań należy również tworzenie indywidualnych programów na zlecenia Klientów, rozwijając i wprowadzając tym samym ciągle nowe technologie w sektorze turystyki.

Nabycie przez Sabre Travel Network 40% udziałów w firmie ESS umożliwia zapoznanie się w pełni z technologią i potrzebami dystrybucji przedsiębiorstw turystycznych i biur podróży, włączając w to małe i średnie firmy zajmujące się rekreacją. Wspólna wizja wzrostu europejskiej branży turystyki rokuje nadzieje na rozszerzenie się interesów ESS do innych krajów Europy Wschodniej. Nadal jednak głównym zadaniem w najbliższym czasie będzie wzmacnianie swojej pozycji w Polsce.

Simply connected...

...motyw przewodni firmy wydaje się brzmieć łatwo i nieskomplikowanie, jednak kryje w sobie więcej niż można by przypuszczać na pierwszy rzut oka. Naszym celem jest udostępnienie własnym Klientom łatwego sposobu połączenia on-line z rynkiem danych elektronicznych.

Właściwa informacja we właściwym czasie i we właściwym miejscu to podstawa sukcesu. Najważniejsze jest bowiem dysponować odpowiednimi instrumentami sprzedaży, obowiązuje to zarówno organizatorów, producentów, jak i biura podróży.

Instrumenty te dostarczają dziś więcej możliwości niż komputerowe systemy rezerwacyjne. Duża odwaga i stała gotowość do innowacji, a także doświadczona kadra, to podstawowe elementy naszej polityki. Wkład najnowocześniejszej technologii połączony z kompetencją i "know how" czynią filozofię naszej firmy bardziej efektywną. Udostępniamy naszym Klientom prostą drogę do systemów elektronicznych, dokładnie to mam na myśli, mówiąc: "simply connected".

Nasi klienci zapraszają

Dodaj opinię

Twoje dane Imię wiek i miejsce wypoczynku

Twoje zdjęcie profilowe

Dodaj zdjęcie

Podziel się swoimi zdjęciami z wypoczynku.

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcie